Dołącz do nas!

Lubisz pracę zespołową? Ważny jest dla ciebie rozwój? Chcesz pracować w kreatywnym, przyjaznym środowisku? Dołącz do nas!

Praca u nas to praca jednozmianowa, oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość okresowych wyjazdów zagranicznych w celu świadczenia pracy.

Poszukujemy: monterów, elektromonterów, spawaczy, ślusarzy, konstruktorów

Aplikację wyślij na adres hr@massassembly.pl możesz również zadzwonić do nas tel. +48606971213

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów (CV i list motywacyjny w języku polskim) z poniższą klauzulą RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi osobowymi zawartymi w CV dla celów rekrutacji przez: MASS Sp. z o. o., z siedzibą w Nowych Bielicach przy ul. Nowe Bielice 38. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
Menu